Hartyán Általános Iskola

„Hartyán Alapítvány az Iskoláért” közhasznú szervezet adószáma: 18041789-1-42 OTP BANK: 11715007-20322137
Keresés
Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

 

Üdvözöljük honlapunkon!



Igazgatói köszöntő

Szeretettel köszöntöm megújult honlapunk látogatóit.
Bízom benne, hogy elősegítjük tájékozódását intézményünkkel, programjainkkal kapcsolatban! Igyekszünk minél sokrétűbb, naprakész információt nyújtani az érdeklődők számára.

  
Eredményes böngészést kívánok: Csörgő Mária

Térkép:

Elérhetőség:
Hartyán Általános Iskola
1157 Budapest XV., Hartyán köz 2-4.


Telefon: 06-1-418-2111
Fax:
06-1-416-0720
Email: hartyaniskola@t-online.hu - megszűnt
új Email:
hartyan.iskola@hartyan.hu

OM azonosító: 035071

Fenntartó:

Észak-Pesti Tankerületi Központ

11
65 Budapest, Jókai u. 6.
Tankerületi igazgató:
Kovács Katalin
Tel.:
06-1-7958240
e-mail cím: katalin.kovacs@kk.gov.hu


A központi telefonszám hívható mellékei:

Titkárság

101

Felsős igazgatóhelyettes

102

Alsós igazgatóhelyettes

105

Könyvtár

109

Porta

113

_____________________________________________________________________________________________
Aktuális Híreink!

„A hónap képe”
illusztrációs iskolai rajzversenyre.



SPORTEREDMÉNYEINK >>



2018. március 6-án megrendezett kerületi terematlétikai magasugróversenyen a Hartyános diákok szép eredményeket értek el.

Fenyvesi Emma   6.a   II. helyezet
Szántó Anita   6.c  I. helyezett
Diós Luca   7.n  II. helyezett
Varga Krisztián    7.c  II. helyezett
Molnár Bence   6.a  I. helyezett
Varga Dominik   7.a  IV. helyezett
Mészáros Brendon  8.a  IV. helyezett

Gratulálunk Nekik!




Rendőrmúzeumban volt a 4.b osztály



____________________________________________

A kerületi röplabda diákolimpián a lány csapatunk
2.helyezést ért el.

Büszkék vagyunk rájuk!

Csapattagok:
Hegedűs Noémi -8.b
Molnár Szonja
8.c
Dancsó Bianka
8.c
Szentesi Dóra
8.c
Nagy Kamilla
8.n
Naszek Nikolett
8.n

________________________________________________

Jónás Dóra Anna 4.b osztály
- Iskolai mesemondó verseny 1. hely
- Kerületi mesemondó verseny 1. hely

________________________________________________

A Károly Róbert kerületi vers- és prózamondó versenyen Viski Petra 5. n osztályos tanulónk színvonalas előadással II. helyezést ért el.

Szerepléséhez gratulálunk, további sikereket kívánunk!


________________________________________________

A kerületi floorball diákolimpián a IV.korcsoportos fiúk 3.helyezést értek el.

Gratulálunk nekik!


Csapattagok:
Balogh Botond
6.n
  Szécsi Dominik
8.b
  Begány Patrik
8.a
  Karvas Ádám
8.a
  Fenyvesi Levente 8.a



________________________________________________

A kerületi "LILA" szavalóversenyen eredményesen vettek részt tanulóink.

Varjú Emese 7. n osztályos tanuló III. helyezést ért el. Gadányi Hanna 5. b és Árpás Péter 8. n osztályos tanulók a közönség különdíjában részesültek.

Gratulálunk szép eredményeikhez!


________________________________________________


A kerületi floorball diákolimpián a III.korcsoportos lányok és fiúk is 2.helyezést értek el.
Gratulálunk nekik!


Lányok: Balogh Bettina, Balogh Brigitta, Szijártó Vivien, Ungvári Kitti (5.b)

Fiúk: Németh Vilmos (5.n), Balogh Botond, Alács Levente (6.n), Soós István Kolos (6.b), Sinorovits Ádám (6.c)




________________________________________________

A Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny XV. kerületi döntőjében Szántó Dániel 8. c osztályos tanulónk I. helyezést, Tardi Flóra 7. n osztályos tanulónk III. helyezést ért el. Dani fogja képviselni a kerület
          8. évfolyamos tanulóit a márciusi budapesti döntőben. Eredményeikhez gratulálunk, további sikereket kívánunk!

K
erületi népdaléneklési verseny

Nagy-Kákay Adél  2. n
III. helyezés


____________________________________________________________

Oktatási hírportál link
TanTrend.hu

________________________________________________


Étkezés a tavaszi szünetben

BRAND TESTER Kiállítás és ÉLMÉNYPARK
(
HUNGEXPO)


Gyermekfogászati ellátás


Gyermekvédelmi tájékoztató

Hét Képe


Verseny eredmények

Kerületi komplex tanulmányi verseny
I. hely


galéria


Országos német nyelvű szavalóverseny
Hujber Adél 6.n próza II. hely
Árpás Péter 7.n vers III. hely


Lila kerületi szavalóverseny:
Fodor Martin  8.n  III. hely
Felkészítő tanár: Szűcs Ivett

Kerületi terem magasugró verseny

Pál Zsanett  5.a    I. hely
Szántó Anita  4.c, Sinorovits Ádám 4.c III. hely  II. korcsoport
Diós Luca  5.n    I. hely  III.korcsoport
Szűcs Martin 7.c    I. hely
Pápai Petra  7.c    III. hely IV. korcsoport





Pro Scola Urbis

Az iskola tantestülete kiemelkedő nevelő-oktató munkájáért
2002-ben elnyerte a Pro Scolis Urbis Alapítvány elismerő díját









 
 
 
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz