Korepetálásaink - Hartyán Általános Iskola

„Hartyán Alapítvány az Iskoláért” közhasznú szervezet adószáma: 18041789-1-42 OTP BANK: 11715007-20322137
Keresés
Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

Korepetálásaink

Programjaink
 

Név

Korepetálás

Ideje

Helye

1.

Alexitsné Imre Éva

Sz: 14:00-14:45

216. terem

2.

Árvai Viktória

3.

Bánffy Eszter

4.

Barta Erika

Cs: 14:00-14:45

226. terem

5.

Benkő Csilla

Sz: 13:00-13:45

faház 2. terem

6.

Bolykiné Szabó Marianna

7.

Bruscháné Bálint Enikő

8.

Burtics Márta

9.

Busai Balázs

10.

Buzánszky Anett

11.

Cseréné Schach Annamária

12.

Czelláryné Mihályi Julianna

13.

Csörgő Mária

14.

Dalnoki Ildikó

15.

Dancs Mónika

K: 10:00-10:45

225. terem

16.

Daróczi Ibolya

K: 13:00-13:45
P: 12:00-12:45

faház 3. terem

18.

de Pott Beáta

19.

Farkasné Benedikti Dóra

Sz: 14:00-14:45

128. terem

20.

Dr. Fehér-Polgár Pálné

21.

Fekete Katalin

22.

Gergely Enikő Klára

23.

Gosztonyi Zsuzsanna

24.

Gulyás Gabriella

25.

Grabovszkyné Eichberger Zsuzsa

H: 13:00-13:45

202. terem

26.

Győri Katalin

27.

Hegedűsné Szabadka Ivett

28.

Hiripiné Paulik Annamária

29.

Janda Gabriella Renáta

H: 12:00-12:45

faház 1. terem

31.

Joó Mária

31.

Kemény Magdolna

32.

Kerékgyártóné Gulyás Éva

Sz: 14:00-14:45

121. terem

33.

Koppány Krisztina

34.

Kovách Regina

35.

Kovács Istvánné

K: 13:00-13:45
Cs: 8:00-8:45
(kéthetente)

122. terem

36.

Kovácsiné Szegedi Mária

Cs: 12:00-12:45

211. terem

37.

Kőszegi Tibor

38.

Kun Éva

K: 14:00-14:45

117. terem

39.

Lekli Istvánné

Cs: 13:00-13:45

121. terem

40.

Lekli Zsuzsanna

41.

Mangult Kinga

42.

Molnár Mariann

43.

Monostori Ágnes

44.

Mórocz Tamásné

K: 13:00-13:45
P:  14:00-14:45

faház 6. terem

45.

Nagyné Orosz Ildikó

46.

Nemesné Szerencsés Éva

H: 11:00-11:45
P:  11:00-11:45

223. terem

47.

Németh Anita

H:  12:15-13:00

faház 5. terem

48.

Németh Erika

49.

Németh Judit

50.

Pataki Ildikó

P:  12:00-12:45

faház 4. terem

51.

Pózmán Brigitta

52.

Prepokné Sinkó Anikó

53.

Rókáné Szuda Erzsébet

K:  13:00-13:45
Sz:  13:00-14:30
(kéthetente)

107. terem

54.

Sino Zsuzsanna

55.

Soós Emőke

H: 11:00-11:45

208. terem

56.

Szabóné Molnár Éva

H:  13:00-13:45

116. terem

57.

Székely Márta

58.

Székelyné Krizsán Mária

P:  13:00-13:45

227. terem

59.

Szőcs Tamás

60.

Szukics Zsuzsanna

61.

Szunyogh Tünde

Cs: 12:00-12:45

faház 5. terem

62.

Szűcs Ivett

Sz:  13:00-13:45

112. terem

63.

Takácsné Bodnár Erika

P: 12:00-12:45

212. terem

64.

Tatainé Pongrácz Sarolta

Sz:  12 00-12 45
Cs: 12 00-12 45

faház 1. terem

65.

Tarcsányi Roland

66.

Tóth Gabriella

67.

Törökné Bubori Andrea

K: 1400-1445

faház 6. terem

68.

Ulejné Vass Andrea

P: 11 00-11 45

314. terem

69.

Vargha-Magyari Zsóka

 
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz