Sportversenyek - Hartyán Általános Iskola

„Hartyán Alapítvány az Iskoláért” közhasznú szervezet adószáma: 18041789-1-42 OTP BANK: 11715007-20322137
Keresés
Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

Sportversenyek

Magunkról > Büszkeségeink

Sportversenyek

Kerületi teremlabdarúgás I. korcsoport
Herczeg Hunor  2.a
Dudás Zénó  2.a
Kovács Gergely 2.a
Vincze-Pál András  2.a
Halla Kíra Valéria  2.b
Volkmann Bence  2.b
Szatmári Gábor   2.b
Felkészítő tanár:Hegedűsné Szabadka Ivett

Kerületi Kosárlabda Diákolimpia IV. korcsoport III. hely
Pénzes Brúnó   8.n
Jóka Marcell   8.b
Csáki Csongor   8.b
Molnár Ákos   8.b
Csáki Balázs   8.b
Kaselya Dávid   8.b
Rafaisz Norbert   7.b
Kovács Martin   7.n
Szabó Márkó   7.n
Szűcs Martin   7.c
Czvitkovics Márk  8.a
Sinthavong Bouala  8.a
Felkészítő tanár: Tarcsányi Roland, Dalnoki Ildikó

Budapesti úszó diákolimpia I. II. korcsoport

Csákvári Bálint   5.c   50m gyors I hely
      50m hát     II. hely
Csákvári Sára   3n    50m gyors  VIII. hely
      50m mell   VIII. hely
Felkészítő tanár: Bánffy Eszter

Kerületi floorball diákolimpia III. korcsoport II. hely
Balogh Botond   4.n
Erdősi Attila   6.a
Fenyvesi Levente   6.a
Begány Patrik    6.a
Karvas Ádám    6.a
Szécsi Dominik    6.b
Felkészítő tanár: Monostori Ágnes, Molnár Mariann
  
Kerületi floorball diákolimpia IV. korcsoport III. hely
Jóni Alina   6.a
Jakab Zsófia  7.c
Jankovics Vanessza  8.a
Zelinkó-Szeli Rebeka  8.n
Felkészítő tanár: Buzánszky Anett


Kerületi terem magasugró verseny

Pál Zsanett  5.a    I. hely
Szántó Anita  4.c, Sinorovits Ádám 4.c III. hely  II. korcsoport
Diós Luca  5.n    I. hely  III.korcsoport
Szűcs Martin 7.c    I. hely
Pápai Petra  7.c    III. hely IV. korcsoport

Kerületi terem magasugró csapatverseny  I. hely

Pál Zsanett  5.a
Szántó Anita  4.c
Diós Luca  5.n
Szűcs Martin 7.c
Pápai Petra  7.c
Rabotka Marcell 4.c
Hegedüs Zsófia 6.c
Varga Dominik 5.a
Molnár Sára  7.n
Jóka Marcell  8.b
Felkészítő tanár: Buzánszky Anett

Kerületi mezei futóverseny

Csákvári Sára 3.n II. hely I. korcsoport
Pál Zsanett  5.a II. hely II. korcsoport
Diós Luca  5.n III.hely III. korcsoport
Jakab Zsófi  7.c III. hely IV. korcsoport
Pánczél Dániel 8.a III. hely IV. korcsoport
Felkészítő tanár: Buzánszky Anett

Kerületi mezeifutó-csapatverseny

Csákvári Sára 3.n
Dancsó Fruzsina 2.c
Eőry Sára  2.n
Tardi Léna  2.n
Vincze Vivien 2.n
Nagy Nóra  2.a
Mülek Zsanett 2.a
Bálint Brigitta 2.a II. hely  I. korcsoport

Kiss Noel  1.b
Herczeg Hunor 2.a
Kovács Gergely 2.a
Dudás Zénó  2.a
Volkmann Bence 2.b
Takács János 3.n
Palkovics Patrik 2.n
Burszki-Galló Tomaj 2.n I. hely  I. korcsoport

Pál Zsanett  5.a
Szántó Anita  4.c
Wimmer Dorina 4.n
Somogyi Tímea 4.n
Nagy Szabina 4.n
Dancsó Réka 4.c  III. hely  II. korcsoport

Diós Luca  5.n
Erdős Noémi 6.n
Szentesi Dóra 6.c
Hegedüs Zsófia 6.c
Fuder Lilla  5.n  III. hely  III. korcsoport

Karajsz Krisztián 5.c
Fenyvesi Levente 6.a
Mészáros Brendon 6.a
Mészáros Kevin 6.a
Fehér Botond 4.n
Karai Bálint  6.b
Molnár Ádám 5.a  III. hely  III. korcsoport

Pánczél Dániel 8.a
Kovács Ádám 8.n
Balkus Imre  8.n
Fodor Martin 8.n
Tüzkő Szebasztián 7.c  II. hely  IV. korcsoport
Felkészítő tanár: Buzánszky Anett

Országos úszó bajnokság

Csákvári Bálint 5.c 50 m gyorsúszás 9. hely
   50 m hátúszás 6. hely

Kispályás labdarúgó bajnokság  III. hely IV. korcsoport

Pánczél Dániel 8.n
Balkus Imre  8.n
Pénzes Brúnó 8.n
Jóka Marcell  8.b
Tüzkő Szebasztián 7.b
Imre Roland  7.b
Rafaisz Norbert 7.b
Rendes Győző 7.b
Felkészítő tanár: Molnár Mariann

Kispályás labdarúgó bajnokság  III. hely II. korcsoport

Jakab Nikolett 4.b
Lackó Nikolett 4.c
Tóth Alexandra 4.c
Barabás Mikolt 3.n
Pintér Viktória 4.n
Bakonyi Nóra 3.n
Somogyi Tímea 4.n
Vadász Enikő 4.n
Nagy Szabina 4.n
Felkészítő tanár: Tarcsányi Roland


 
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz