Szakköreink - Hartyán Általános Iskola

„Hartyán Alapítvány az Iskoláért” közhasznú szervezet adószáma: 18041789-1-42 OTP BANK: 11715007-20322137
Keresés
Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

Szakköreink

Programjaink
 

Név

Szakkör
(tehetséggondozás)
Sport

Ideje

Helye

1.

Alexitsné Imre Éva

2.

Árvai Viktória

Sz: 16 00-17 30

319. terem

3.

Bánffy Eszter

K: 15 00-15 45

tornaterem

4.

Barta Erika

K: 14 00-14 45

226. terem

5.

Benkő Csilla

Sz: 14 00-14 45

faház 2. terem

6.

Bolykiné Szabó Marianna

7.

Bruscháné Bálint Enikő

H: 14 00-14 45
Sz: 13 00-13 45

214. terem

8.

Burtics Márta

H: 14 00-14 45
Cs: 14 00-14 45

126. terem

9.

Busai Balázs

10.

Buzánszky Anett

11.

Cseréné Schach Annamária

12.

Czelláryné Mihályi Julianna

Cs: 12 00-12 45

317. terem

13.

Csörgő Mária

14.

Dalnoki Ildikó

15.

Dancs Mónika

16.

Daróczi Ibolya

P: 13 00-13 45

faház 3. terem

18.

de Pott Beáta

19.

Farkasné Benedikti Dóra

Sz: 15 00-15 45

128. terem

20.

Dr. Fehér-Polgár Pálné

21.

Fekete Katalin

22.

Gergely Enikő Klára

23.

Gosztonyi Zsuzsanna

24.

Gulyás Gabriella

Cs: 16 00-16 45

212. terem

25.

Grabovszkyné Eichberger Zsuzsa

H: 14 00-14 45

202. terem

26.

Győri Katalin

27.

Hegedűsné Szabadka Ivett

Sz: 16 00-16 45

227. terem

28.

Hiripiné Paulik Annamária

29.

Janda Gabriella Renáta

Cs: 15 00-15 45

faház 2. terem

31.

Joó Mária

31.

Kemény Magdolna

K: 16 00-17 30

223. terem

32.

Kerékgyártóné Gulyás Éva

P: 14 00-15 45

121. terem

33.

Koppány Krisztina

34.

Kovách Regina

35.

Kovács Istvánné

36.

Kovácsiné Szegedi Mária

H: 13 00-13 45

211. terem

37.

Kőszegi Tibor

H: 14 00-14 45

321. terem

38.

Kun Éva

39.

Lekli Istvánné

40.

Lekli Zsuzsanna

41.

Mangult Kinga

42.

Molnár Mariann

Sz: 15 00-15 45

tornaterem

43.

Monostori Ágnes

44.

Mórocz Tamásné

H:  14 00-14 45
Cs: 14 00-14 45
P:  15 00-15 45

faház 6. terem
tornaterem

45.

Nagyné Orosz Ildikó

46.

Nemesné Szerencsés Éva

Cs:16 00-16 45

223. terem

47.

Németh Anita

Cs:14 00-14 45

faház 5. terem

48.

Németh Erika

49.

Németh Judit

H:  16 05-16 50

225. terem

50.

Pataki Ildikó

Cs:13 00-13:45

faház 4. terem

51.

Pózmán Brigitta

52.

Prepokné Sinkó Anikó

Cs: 14 00-15 30

222. terem

53.

Rókáné Szuda Erzsébet

H:  13 00-13 45

107. terem

54.

Sino Zsuzsanna

Cs: 13 00-13 45

327. terem

55.

Soós Emőke

56.

Szabóné Molnár Éva

57.

Székely Márta

58.

Székelyné Krizsán Mária

H:  12 00-12 45

játszószoba

59.

Szőcs Tamás

60.

Szukics Zsuzsanna

61.

Szunyogh Tünde

H:  14 00-15 45

faház 2. terem

62.

Szűcs Ivett

H:  14 00-14 45

112. terem

63.

Takácsné Bodnár Erika

64.

Tatainé Pongrácz Sarolta

Sz: 14 00-15 45

faház 2. terem

65.

Tarcsányi Roland

66.

Tóth Gabriella

67.

Törökné Bubori Andrea

Sz: 14 00-14 45
Cs: 13 00-13 45

faház 6. terem

68.

Ulejné Vass Andrea

69.

Vargha-Magyari Zsóka

Sz: 16 00-16 45

faház 3. terem

 
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz