Tanulmányi versenyeredményeink - Hartyán Általános Iskola

„Hartyán Alapítvány az Iskoláért” közhasznú szervezet adószáma: 18041789-1-42 OTP BANK: 11715007-20322137
Keresés
Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

Tanulmányi versenyeredményeink

Magunkról > Büszkeségeink

Tanulmányi versenyek

Versenyeredmények:
Hermann Ottó Kerületi biológia tanulmányi verseny:
Diós Csenge 7.n   II. hely
Felkészítő tanár: Szabóné Molnár Éva

Kazinczy Szép magyar beszéd kerületi verseny:
Baukó Attila  7.n  II. hely
Tardi Flóra  5.n  III.hely
Felkészítő tanár: Szűcs Ivett, Győri Katalin

Lila kerületi szavalóverseny:
Fodor Martin  8.n  III. hely
Felkészítő tanár: Szűcs Ivett

Károly Róbert kerületi vers- és prózamondó verseny
Varju Emese  5.n   III. hely
Diós Luca   5.n  III. hely
Felkészítő tanár: Győri Katalin
Pereszlényi Sebestyén  2.n  II hely
Felkészítő tanár: de Pott Beáta

Kerületi Farsangi fesztivál
Dékány Enikő  3.d ének kategóriában fesztivál díj
Juhász Eszter  3.d mesemondás kategóriában kiemelt fesztivál díj
Felkészítő tanár: Mórocz Tamásné

Hevesy György kerületi kémia verseny
Diós Csenge   7.n    I hely 7. évf.
Csáki Balázs  8.b   I hely 8. évf.
Felkészítő tanár: Kovács Istvánné

Teleki Pál kerületi földrajz verseny
Diós Csenge  7.n   I. hely
Felkészítő tanár: Prepokné Sinkó Anikó

Kerületi rajzverseny
Begalla Hajnalka  5. c  III. hely
Kovács Kamilla   5.c  I. hely
Schnerer Valery   6.a  III. hely
Kocsis Adrienn   1.b  III. hely
Erdei Alexandra   3.d  III. hely
Felkészítő tanár: Prepokné Sinkó Anikó, Szunyogh Tünde,
         Törökné Bubori Andrea

Zrínyi Ilona megyei matematika verseny
Pereszlényi Sebestyén  2.n   I. hely
Felkészítő tanár: Bruscháné Bálint Enikő

Kerületi mesemondó verseny
Gadányi Hanna Virág   3.b  I. hely
Felkészítő tanár: Pataki Ildikó

Kerületi német nyelvű vers-és prózamondó verseny
Lukács Mínea   4.n  I. hely
Baukó Attila  7.n  I. hely
Vass Nóra   5.n  I. hely
Sárai Dóra   2.n   I. hely
Székely Gréta   2.n   II. hely
Kocsi Lili    1.n   III. hely
Juhász Eszter   3.d   II. hely
Farkas Szonja   3.d   III. hely
Kerületi ügyes kezek verseny
Macz Bernadett  3.a  
Egervári Krisztina  3.c
Erdei Alexandra 3.d III. hely
Felkészítő tanár: Tatainé Pongrácz Sarolta


Budapesti SNI szépíró verseny

Fazekas Dóra 2.nn II. hely
Felkészítő tanár: Gosztonyi Zsuzsanna, Janda Renáta

Kerületi német tanulmányi verseny

Pintér Olívia  7.n I. hely
Felkészítő tanár: Grabovszkyné Eichberger Zsuzsa

Kerületi olvasás-szövegértés tanulmányi verseny

Sepsei Gréta  4.n   I. hely
Felkészítő tanár: Kovácsiné Szegedi Mária

Fővárosi Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

Pintér Olívia  7.n  VI. hely
Felkészítő tanár: Szűcs Ivett

Kerületi angol tanulmányi verseny

Moravetz Zsanett  7.b  II. hely
Felkészítő tanár: Gergely Enikő

Kerületi vers-és prózaíró verseny

Varga Amanda  4.n  II. hely
Felkészítő tanár: Kovácsiné Szegedi Mária

Zrínyi Ilona országos matematika verseny

Pereszlényi Sebestyén  2.n   34. hely
Felkészítő tanár: Bruscháné Bálint Enikő

Kerületi versmondó verseny

Erdei Dániel  3.d  I. hely
Felkészítő tanár: Mórocz Tamásné
Koczka Szilvia 2.a különdíj
Felkészítő tanár: Székelyné Krizsán Mária

Budapesti Gyermekbábos Találkozó

Ezüst fokozat
Szemerédi Hanna 6.b
Gál András  6.b
Szemerédi Bence 4.b
Szilágyi Gergő 4.c
Háry Gergő  4.c
Tóth Alexandra 4.c
Vaszi Boglárka 4.c
Nagy Janka  3.n
Felkészítő tanár: Kemény Magdolna


 
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz